Kdo se připojí?

Již v listopadu 1998 jsme ve Zpravodaji Asociace četli o Výletní kartě Jižních Čech, kterou připravilo Turistické informační a mapové centrum Jižní Čechy v Českých Budějovicích, vedené M.Goetzem. Pak se přidal turistický region Východní Čechy, zastoupený Východočeskou centrálou cestovního ruchu (VčCCR) se sídlem v Informačním centru města Pardubic. Který kout republiky se přidá k osvědčenému modelu?
Princip je jednoduchý: organizátor osloví různé turistické cíle na území regionu s nabídkou, která obsahuje uvedení objektu na Výletní mapě (kartě) regionu ZDARMA výměnou za poskytnutí slevy na vstupném (pro 1 dospělého návštěvníka jako by byl dítě). Tuto mapu organizátor vydá a nabídne do prodeje na území republiky.
V jižních a východních Čechách má Výletní mapa již několikaletou tradici, která přináší "ovoce". Část nákladu si kupuje cestovní kancelář Čedok a.s. na podporu prodeje tuzemských pobytů. Organizátoři věří, že se postupně přidají i další regiony a společně tak vytvoří celorepublikový systém, atraktivní ediční řadu pod záštitou našeho cechu A.T.I.C. ČR. K tomu jsou připraveni členským infocentrům poskytnout potřebnou pomoc. Kdo se přidá nejdříve?

(šm)

Kontakt na "otce" Výletní mapy:

Marcel Goetz
nám.Přemysla Otakara II č.21
370 01 České Budějovice
Česko (CZ)
tel: (+420) 386 352 589
fax: (+420) 386 352 589