Znovu v radě asociace

Když se měla v prosinci roku 1998 sejít rada asociace ke svému jednání na Pražském hradě, stalo se, co se stát nemělo - souhrou všech možných náhod, od nemoce počínaje, přes služební cestu až po přívaly sněhu, se na poslední chvíli rušilo jednání rady. To přineslo komplikace EMILU FEDOŠOVI, manažerovi turistického ruchu Správy Pražského hradu, která je příspěvkovou organizací Kanceláře prezidenta republiky a zároveň členu rady asociace. Jeho slova "vážení, Pražský hrad není holubník”, mi budou dlouhou dobu znít v hlavě. Jak později prohlásil, to byla poslední kapka k tomu, aby se zřekl funkce v radě.
Přesto však na asociaci nezanevřel a po celou tu dobu až do konání členského fóra s ním byla korektní spolupráce. Snad pod dojmem průběhu jednání členského fóra a přiznání chyby, která se stala, nakonec před všemi souhlasil, že se tedy do rady vrátí.
Emil Fedoš, narozen vroce 1968, absolvent Vysoké školy ekonomické, fakulty mezinárodních vztahů s vedlejší specializací cestovní ruch. Zajišťuje chod informačního střediska, rezervaci prohlídek, průvodcovskou činnost, organizaci kulturních aktivit pořádaných Správou Pražského hradu, distribuci vstupenek apod.

Platnost obrázku vypršela.

Při květnovém jednání rady řekl mimo jiné: "věřím, že nastala lepší doba, myslím si, že teď bude mít vše smysl. Nejmarkantnějším důkazem je tento Zpravodaj.”