Elektronický formulář - cesta k efektivnějšímu získávání dat?

Výzva k diskusi o způsobech využití elektronické komunikace
Kolegyně a kolegové,
mám k vám jednu prosbičku a zároveň nabídku. O problémech se získáváním dat od podnikatelů už tady jedna debata proběhla a já tady mám věc, která by tento problém mohla pomoci částečně řešit. Jedná se o elektronický formulář pro ubytovatele.
Ta prosbička je o tom, jestli byste si zkusili ten formulář otevřít, posoudili jeho funkčnost, zkusmo ho vyplnili a zhodnotili jednak tu funkčnost, obsah, účelnost a prostě vyjádřili svuj názor na něj.
A nabídka spočívá v tom, že tento formulář vám můžu udělat na míru. Vy ho jenom rozešlete ubytovatelům (vlastnícím e-mail) a pak vám (snad!) začnou chodit vyplněné zpátky do vaší schránky.


Děkuju za pozornost a případné příspěvky!

Tomáš Korčak
Žižkovo nám. 117
374 01 Trhové Sviny
Česko (CZ)
tel: (+420) 386 321 784

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 6 názorů)


Cau Jirko!
Diky za reakci. Revoluce to neni, ale já osobně trošku větší návratnost dotazníků registruju. Kromě toho snížení nákladů za poštu je taky fajn věc. Že jsou podnikatelé líný, je jasná (i když nepochopitelná) věc, ale s tim už moc nezmůžem.
Jinak teda všechna čest - stránky máte vymakaný parádně!


06.08.2002 v 10:44Jiri Valenta, RMIC Sumperk

Ahoj Tomasi, zdravim te ze Sumperka - meli jsme podobny napad, muzes se podivat na www.infosumperk.cz, zkousime tak aktualizovat nejen ubytovaci zarizeni, ale i firmy - po nekolika mesicich je vsak stale situace takova, ze pokud tam clovek nezajde osobne, tak z toho stejne nic moc neni, takze ted znovu objizdime vsechna ubytovaci zarizeni. Spise sazime na to, ze je moznost si formular i vytisknout a odeslat ho postou - tomu bohuzel stale rozumi vetsina lidi. Jinak se mej a ahoj


Kempy tady zahrnuty nejsou, protože mají jiná specifika. Ale samozřejmě není větší problém formulář uzpůsobit i pro tuto skupinu.


19.06.2002 v 09:09jan fastner

snad sem to neprehledl, ale jsou v tom formulari zahrnuty i kempy?
jinak


Pane Korda, samozřejmě Vám velice děkuji za poklonu! Je ale potřeba dodat, že jste touto lichotkou trochu poškodil řadu lidiček, kteří v Asociaci odvádí kopici poctivý práce. Neustávejte ve sledování a uvidíte, že nelžu.
Ke spolupráci jsem samozřejmě otevřen dokořán. Když se ozvete, budu rád.
Měte se!
T.Korčak


Myslím si, že Váš formulář je to nejlepší, co jsem z mého krátkého sledování v Asociaci viděl.
Budu rád, když v budoucnu budeme spolu spolupracovat.
S upřímným pozdravem Karel Korda.


Zveřejněno 03.05.2002 v 10:44 hodin