Kopřivnice

V loňském roce jsme vás stručně seznámili s činností našeho informačního centra v Kopřivnici. Dnes vás chceme informovat o tom, že si můžete vše potřebné o našem městě najít také na internetu.
V průběhu roku 2000 jsme společnými silami vytvořili webové stránky našeho íčka, které jsme záhy propojili s www stránkami města Kopřivnice i stránkami naší městské knihovny. Vznikl tak kompaktní celek, v němž můžete najít všechny potřebné informace, které vás o Kopřivnici a dění v ní zajímají, a to od historie až po současnost. Stačí jen znát tu správnou adresu - a ta je: http://www.koprivnice.cz.
Odtud se již pohodlně dostanete ke všem informacím, které vás zajímají. Tak kupříkladu se můžete dostat přes stránky informačního centra do databanky akcí, v níž pravidelně informujeme o kulturních, společenských a sportovních akcích, které pro vás v našem městě připravujeme. Nebo víte třeba o tom, že od 28. dubna 2000 můžete vidět Kopřivnici z ptačí perspektivy z nově postavené rozhledny na Bílé hoře? Máte-li přístup k internetu, nechte se zavést až k nám. A pokud náhodou některou informaci na našich stránkách nenajdete, stačí napsat na e-mailovou adresu: ic.koprvnice@nettle.cz.

Vladan Jílek, IC Kopřivnice