Český Krumlov

Unios Tourist Service uspěl v kandidátce na pořádání European Kiwanis Convention, které se bude konat v Českém Krumlově ve dnech 28. 05. - 01. 06 .2003. Při akci navštíví město na 800 turistů z celého světa. Rozhodli jsme se uspořádat toto setkání v "krumlovském duchu" a vrátit všechny účastníky o pár století zpět, do renesance. Možná si říkáte, že chceme uspořádat Slavnosti pětilisté růže o měsíc dříve, ale my je nechceme kopírovat, ale vytvořit příjemnou atmosféru plnou živé muziky na každém rohu, staročeské jarmarky v ulicích města a samozřejmě na zámku. V podstatě se chceme hodně soustředit na zámecký areál, na překrásné zahrady a interiéry Státního hradu a zámku.
V žádném případě nebudeme opomíjet město, které přilákalo již tolik turistů a podle posledních ohlasů stále láká.
Nechceme ale také zapomenout na jiné regiony. Z tohoto důvodu bych chtěl právě vás, naše kolegy, požádat o vaše nabídky, nabídky vašich regionů. Chceme, aby se zde účastníci cítili lépe, než na jejich předchozích setkáních. Chceme jim "prodat" nejen Český Krumlov, ale celou Českou republiku. Chceme, aby zde místo 4 dnů zůstali dnů deset. Vy jste ti, kteří nám mohou pomoci. Těším se na vaše nabídky, ať už prostřednictvím e-mailu nebo faxu.

Václav Hobora

(Člen asociace) Incoming tour operator, Zamek 57, 381 01 Cesky Krumlov, Czech Republic, tel.: **420-337-712219, fax: **420-337-712424, e-mail: tourist.service@unios.cz

Platnost obrázku vypršela.

pohled na část českokrumlovského zámku