Řekli o jednání členského fóra

Členské fórum hodnotíme kladně včetně společenského večera a prohlídky Jihlavy zakončené před odjezdem neformálním posezením v hospůdce a malinkou oslavou mých narozenin dne 14. září. Takováto setkání považujeme za nejvýše zdravá a doufáme, že nezůstane jen u setkání na členském fóru jednou za rok.
Nápad se sportovními akcemi není špatný. Myslím, že každý člen asociace je v nějakém zajímavém koutu republiky a v rámci těchto setkání by se daly tyto kouty navštívit. Za informační centrum Vrbno navrhujeme například setkání na posledním sněhu v Jeseníkách se zatím blíže neurčenou srandou (duben 2001) podle sněhové pokrývky a volných ubytovacích kapacit.

Slávek Tejnský a Lenka Bednaříková, IC Vrbno pod Pradědem

Platnost obrázku vypršela.

Barvy ČCCR při Malé pardubické hájil Petr Kratochvíl. Jeho kolegům sdělujeme, že jim ostudu neudělal.
Píši, abych vám sdělila svůj názor na valnou hromadu asociace. Dalo by se říci jedním slovem, a to - skvělé! anebo také hesly: plno kontaktů, spousta názorů, spousta nadšenců pro danou věc a k tomu všemu "pracovnímu i nepracovnímu” mumraji i příjemná atmosféra. A proto ještě více stojíme o členství ve vaší asociaci. Ona to není, jak jsem si původně myslela, jen nějaká "asociace”, kterou uměle udržuje někoolik lidí, ale je to živý organismus, plný energie. Slibuji, jestli se staneme členy asociace, že budu pravidelně jezdit na tato příjemná setkání, protože to má pro mne obrovský přínos.

Renata Polišenská, MIC Uherské Hradiště

Chceme všem účastníkům poděkvoat za příjemně strávené dny, které byly jistě přínosem pro naše informační a turistické centrum. Náš dík patří pořadatelskému městu, které nám všem připravilo příjemné okamžiky na nejvyšším, ale i nejnižším místě tohoto krásného města.Navázali jsme mezi sebou spoustu kontaktů a v rmci naší spolupráce Vám chceme nabídnout naše služby s tím, že se na náš můžete obrátit s dotazy, připomínkami, ale i rezervacemi.

Martin Hák a pracovníci Unios tourist Service, Český Krumlov

Chci moc poděkovat za příjemně strávené dny. Jedničku třikrát podtrženou píšu Ivance z Jihlavy (pozn. redakce Ivaně Mahelové, člence rady a zároveň zástupkyni Sdružení Vysočina).
Pokud jde o změny, je opravdu nezbytně nutné všechno to formální hlasování, komise atd. atd.? Není to už o něčem jiném? Není to jako za totáče? Jiste by se to dalo zjednodušit nějkaými protinávrhy nebo souhlasem a více času než čtením přečteného věnovat diskusi a praktickým poznatkům a zkušenostem jednotlivých center.

Blanka Dohnálková, DT-SERVICE, Praha

Myslim, že jsme společně opět prožili dva smysluplné dny. Jednání členského fóra probíhalo hladce. Už skutečnost, že byl zaznamenán rekord v počtu přítomných zástupců /íček/ svědčí o zájmu členů o asociaci.
Společenský večer nabral správné obrátky a přispěl k tomu, že jsme se opět lépe poznali a našli k sobě cestu. Dobré je, že si všichni tykáme a nikomu to nedělá problém. Je vidět, že se všichni umí bavit a že se nestydí dát průchod emocím, což se jasně ukázalo při "koňských dostizích”. Dík patří Luďkovi Šormovi z Pardubic, že jako první přišel s nápadem připravit závod, v němž nejde o nic a přitom o všechno. Legrace to byla parádní, některé kreace a nápady šly za hranice fantazie (viz klapky na očích zhotovené z pivních tácků, červená růže ve vlasech jednoho ze závodníků apod.).
Budu rád, když Luděk najde následovníky a podaří se uspořádat turnaj v jiných sportovních dovednostech. Myslím, že je v našich řadách několik schopných jedinců, kteří se tohoto úkolu zhostí. Osobně vítám jakoukoli příležitost se společně setkat.

Emil Fedoš, IC Správy Pražského hradu

Platnost obrázku vypršela.

Přípravě tomboly se s nasazením všech sil věnovala Marie Talafantová
Na jihlavském fóru se nám mooooooc líbilo, i ve městě. Souhlasíme se soutěží o putovní pohár. Už máme vymyšlenou báječnou "Smetanovskou soutěž”. Šormova Malá pardubická byla výtečná. Společenský večer byl vydařený. Náměty bychom také měli.
Máme připomínku k webovym stranám asociace. Bylo by vhodnější seřazení členů asociace podle abecedy pro větší přehlednost.

Blanka Brýdlová a Lenka Vindysova, IC Litomyšl